Katarzyna Gozdek-Michaëlis

Autorka, Psychoterapeutka, Life-Coach


Rozwiń Swój Genialny Umysł - Supermożliwości Twojego Umysłu
Książki, które trzeba przeczytać - książki, które odmienią twoje życie

Rozwiń Swój Genialny Umysł

Supermożliwości Twojego Umysłu

Książki te to wyjątkowe poradniki ‘obsługi’ mózgu, procesów myślowych i twórczych, tajników naszej psychiki, procesów uczenia się i kreatywności, przekraczania barier umysłowych. Dają odpowiedź na pytania jak się uczyć i jak mysleć żeby potrzebną wiedzę i umiejętności nabywać w trwały i łatwy sposób, realizować życiowe marzenia i plany oraz jak osiągnąć wewnętrzną harmonię. Obydwie pozycje są książkami dla każdego, zarówno ucznia, jak i osoby dorosłej. (Nakłady książek są wyczerpane)


Autorka zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozwinięcia drzemiącego wewnątrz potencjału przy użyciu Neuroakustycznego Treningu Mózgu SAS oraz individualnego life-coaching i odnowy duchowej. Sesje mogą odbywać się osobiście, telefonicznie lub poprzez Skype / WhatsApp. kliknij po informacje.


O Autorce

Katarzyna Gozdek-Michaëlis

Od czasów ukończenia studiów orientalistycznych na Uniwesytecie Warszawskim Katarzyna Gozdek-Michaëlis zamieszkała w Anglii a nastepnie w Turcji od 2009.

Rodzina Michaëlisów jest prawdziwym United Nations i żywym przykładem możliwości współżycia wielu narodowości i systemów religijnych w jednym gronie. Jej rodzina to holenderski mąż, angielskie dzieci, rosyjska teściowa, tureckie wnuki, amerykańska synowa, australijscy i nowozelandzcy kuzyni .... lista ta ciagnie się jeszcze dalej. Wymieszanie języków, kierunków geograficznych i wielu religii sprawiło, że otwarcie i tolerancja 'inności' stała sie podstawą jej funkcjonowania i receptury na harmonijne życie.

Ta unikalna mieszanka i bogaty wahlarz życiowych doświadczeń sprawił, że Katarzyna dysponuje wielką umiejętnościa nawigowania w bardzo różnych systemach kulturowych i religijnych, czerpiąc z nich ich wrodzoną mądrość i bogactwo duchowe.

Karierę zawodową rozpoczęła na Universytecie Londyńskim a następnie w International University-Europe w Watford, gdzie wykładała język angielski dla obcokrajowców. Wieloletnia praca i kontakt ze studentami z całego świata, z Dalekim i Bliskim Wschodem łącznie, utwierdziły ją w przekonaniu, że nauka to zoś więcej niż suche przekazywanie wiedzy uczniowi przez nauczyciela. Poszukiwania nowych dróg i kreatywnych rozwiązań zawiodły ją uzyskania dyplomu z psychoterapii, counselling i hipnoterapii w Londyńskiej Schoool of Hypnosis and Advanced Psychotherapy pod inspirującym kierownictwem Ray Keedy.

Katarzyna była bardzo czynnie związana się z działalnością Society of Effective Affective Learning (SEAL), London, pionierskiego stowarzyszenia prowadzącego badania na polu przyśpieszonych i bardziej efektywnych sposobów przyswajania wiedzy i nauczania.

Równolegle z pracą w SEAL, Katarzyna była zaangażowana w działalność równie pionierskiej w latach osiemdziesiatych organizacji Parent Network zajmującej się tematyką wychowywania dzieci i kształcenia dorosłych w sztuce bycia świadomymi i odpowiedzialnymi rodzicami.


Zainwestuj w siebie!

Tagen TV: Rozwiń Swój Genialny Umysł

Katarzyna Gozdek-Michaëlis jest psychoterapeutką, life-coachem, konsultantem ds. Edukacji przez duże 'E' i specjalizuje się w rozwijaniu wewnętrznego potencjału umysłowego i emocjonalnego, który przyczynia się do podniesienia ogólnej jakości życia i działalności na polu osobistym i profesjonalnym.

Autorka zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozwinięcia drzemiącego wewnątrz potencjału przy użyciu Neuroakustycznego Treningu Mózgu SAS oraz individualnego life-coaching i odnowy duchowej. Sesje mogą odbywać się osobiście, telefonicznie lub poprzez Skype / WhatsApp.

SAS Intro

Autorka jest współzałożycielką ośrodka dla dzieci i osób z trudnościami w uczeniu się, gdzie pracuje wraz z mężem Stevenem, twórcą autorskiego systemu aktywującego potencjał mózgu, SAS Neuroakustycznego Treningu Mózgu.

Programy SAS są dostępne w tej chwili dla każdego dzięki nowoczesnej technologii streamingu i są stosowane przez klientów na całym świecie.

Psychoterapia, Life-coaching, SAS Neuroakustyczny Trenng Mózu, to procesy i technologia, które:

 • wzmocnią twoje mocne strony i utwierdzą w poczuciu własnej wartości
 • zrewidują i usprawnią system wartości na których zbudowałeś swoje życie
 • pomogą obrać kierunek życiowy i profesjonalny
 • wzmocnią satysfakcję z życia, pracy, stosunków rodzinnych i międzyludzkich
 • ugruntują kontrolę nad swoim życiem
 • natchną odwagą w realizacji najgłebszych pragnień i planów
 • usuną blokady uniemożliwiające dalszy progres

Są to procesy, które pomogą ci na zawsze pożegnać się:

 • ze stresem
 • niskim poczuciem wartości
 • negatywnym myśleniem
 • zagmatwanymi stosunkami rodzinnymi
 • poczuciem niemożności
 • konfliktami interpersonalnymi
 • z trudną sytuacją życiową

Sesja osobista lub telefoniczna trwa 60 minut – Koszt 200 zł/godz – 1000 zł za serię 6 sesji.
Neuroakustyczny Trening Mózgu – 60 min dziennie przez 24 dni – Koszt 1350 zł.
Kontakt e-mail: michaelis@smart-academy.com.

Client Informatieformulier

SAS Centre Hotline